Praca dyplomowa to pierwszy poważniejsza „książka”, jaką w życiu piszemy. Kluczem do udanej obrony jest zachowanie wartości merytorycznej, ale nie tylko. Nikt przecież nie chce, żeby po wydrukowaniu pracy pozaginały się w niej rogi czy pogniotły kartki. Estetykę oraz charakter pracy da się wyeksponować za pomocą dobrej jakości oprawy w odpowiednim kolorze.

Zachowaj estetykę

Wybór koloru okładki pracy zależy od osobistych preferencji autora oraz wymogów uczelni. Okładka dyplomowa w kolorze liliowym jest jedną z najpopularniejszych. Nic dziwnego – jej barwa nie rzuca się w oczy i kojarzy się ze spokojem, nadzieją oraz optymizmem, które są wskazane bezpośrednio przed rozpoczęciem obrony oraz w czasie jej trwania.

Kolor ten skradł serca przede wszystkim kobiet, chociaż nie gardzą nim także mężczyźni. Liliową oprawę najczęściej wybierają studenci studiów pedagogicznych, filologicznych czy artystycznych. Delikatny wzór nie stanowi przeciwwskazań do wybrania jej jako okładki prac dyplomowych pisanych na innych kierunkach.

Wydruk i oprawa prac dyplomowych

W naszym asortymencie znajduje się bogata oferta różnorodnych okładek, które pozwalają dostosować wygląd pracy dyplomowej do indywidualnych preferencji i wymagań.


Oferujemy bogatą gamę wzorów oraz możliwości personalizacji. Dodaj dowolny napis na okładce, bez względu na to, czy to praca licencjacka, magisterska czy inżynierska – https://pracowniaopraw.pl/produkt/praca-licencjacka/


Liliowa okładka z białym napisem

Napisy na okładce dyplomowej

Liliowa okładka dyplomowa nadaje się do oprawienia wszelkiego rodzaju prac, niezależnie od rodzaju ukończonych studiów. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, zwłaszcza po dodaniu złotego czy srebrnego napisu na okładce.

Tłoczenie napisów to eleganckie rozwiązanie, które stanowi zwieńczenie procesu wydruku pracy dyplomowej. Pozłacany lub posrebrzany napis nadaje pracy artyzmu i konkretyzuje stopień studiów, który właśnie kończymy. Dzięki tłoczeniu napisów prace dyplomowe zyskują niesamowitą prezencję i są lepiej postrzegane niż te ich nie zawierające.

 

Okładka dyplomowa w kolorze liliowym ma jednolity jasny kolor, co jest ułatwieniem w przypadku wytłaczania napisów. Elegancko wyglądać będzie napis w kolorze złotym lub srebrnym. Kolory te symbolizują wyjątkowość i światłość umysłu. Czy nie warto poinformować już na wstępie, że nasza praca jest unikatowa, a my – bystrzy?

Zamów wydruk i oprawę online


Oferujemy wydruk i oprawę z wysyłką. Skorzystaj z kalkulatora i wyceń swoją pracę dyplomową – Kalkulator prac dyplomowych


Chociaż kolor okładki pozornie jest wyłącznie detalem formalnym, tak naprawdę ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o walory estetyczne pracy. Liliowa oprawa dyplomowa nadaje się do obłożenia każdej pracy, niezależnie od ukończonego stopnia czy kierunku studiów. Ułatwia ona czytanie pracy, a oprócz tego dodaje jej prezencji.